Mūrniece: atradīsim veidus, kā negodīgos policistus atlaist

Apollo
0 komentāru

Likumos stingri atrunāts, kādos gadījumos un kādā kārtībā cilvēki var tikt atlaisti no darba. Tas attiecas arī uz tiesībsargiem, kurus tur aizdomās par likumpārkāpumiem un ētikas normu neievērošanu. Tomēr iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL) sola «aizdomīgos» atlaist no darba nekavējoties.

Mūrniece: atradīsim veidus, kā negodīgos policistus atlaist

Foto: Ieva Čīka/LETA

Mūrniece sarunā Latvijas Radio atzina, ka ar policijas vadību tiek strādāts, lai strikti vērstos pret tiem policistiem, kas pieķerti vai tiek turēti aizdomās par kukuļņemšanu un citiem pārkāpumiem.

«Likumos ir atrunāta kārtība, kā atlaiž no darba cilvēkus. Tā ir sarežģīta procedūra. Mēs atradīsim metodi, kā bez ierunām atlaist cilvēkus [negodīgus policistus],» intervijā sacīja iekšlietu ministre.

Vienlaikus viņa noliedza, ka policistu iesaistīšanos kukuļņemšanā jāuztver kā normāla parādība, jo atsevišķiem likumsargiem alga nav lielāka par 200 latiem.

«Policista alga sastāv no pamatalgas, no dažādām piemaksām. Piemēram, Ventspilī mazākā alga ir 350 latu, lielākā — 570 latu. Nevajadzētu runāt, ka algas policijā ir ļoti mazas,» sacīja ministre. «Ja cilvēks nāk uz darbu, viņš strādā,» — tā Mūrniece.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv