Mūrniece: jāparedz kriminālatbildība par viltus meteorītu radīšanu

Apollo
0 komentāru

Jautāta, kā Iekšlietu ministrija reaģēs, ja «Tele 2» tuvākajā laikā īstenos vēl kādu pasākumu akcijas ietvaros, kurā tiks maldināti glābšanas dienesti, ministre Linda Mūrniece (JL) portālam «Apollo» pauda nožēlu, ka pašlaik likums neparedz kriminālatbildību šādos gadījumos.

Mūrniece: jāparedz kriminālatbildība par viltus meteorītu radīšanu

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Šobrīd ministrija strādā pie tā, lai liegtu rīkot šādas akcijas,» teica iekšlietu ministre un piebilda, ka otrdienas Vanšu tiltā kāpējam sods par izdarīto varētu būt pat divi gadi cietumā. «Manuprāt, šie [viltus meteorīts Mazsalacā un Vanšu tiltā kāpējs, kurš pilnībā bloķēja satiksmi uz tilta] nodarījumi ir līdzvērtīgi.

Pēc Mūrnieces teiktā, arī kādam citam var ienākt prātā izmantot valsts dienestus savās reklāmas kampaņās.

Tāpat iekšlietu ministre pauda cerību, ka uzņēmuma «Tele 2» vadība ievērojusi: «visi nav sajūsmā par šo akciju un uzņēmums neturpinās uz Iekšlietu ministrijas rēķina veidot savas reklāmas akcijas». 

«Apollo» jau vēstīja: svētdienas vakarā Latviju pāršalca ziņa, ka Mazsalacas apkaimē nokritis meteorīts. Uz notikuma vietu devās ne vien ugunsdzēsēji, bet arī ģeologi. Tomēr pirmdienas pēcpusdienā noskaidrojās, ka bedri izrakuši cilvēki un meteorīts ir nekas cits kā ķīmisku elementu degšana.

Bet pirmdienas vakarā mobilo sakaru uzņēmums «Tele 2» paziņoja, ka tā ir uzņēmuma sarīkota akcija, lai iedvesmotu Latvijas iedzīvotājus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv