Mūrniece sola neekonomēt uz ugunsdzēsēju rēķina

Apollo
0 komentāru

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL), vērtējot iespējas, kā ekonomēt iekšlietu struktūras iestādēs, centīsies vairs nemazināt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) izdevumus.

Mūrniece sola neekonomēt uz ugunsdzēsēju rēķina

Foto: «Apollo»/R.Oliņš

Mūrniece secinājusi, ka tieši VUGD iekšlietu sistēmā vienmēr bijis pabērna lomā. «Tas man tiešām liekas nepareizi, jo ugunsdzēsēji principā ir vienīgie [..] valstī, kas ikdienā riskē ar dzīvību, glābjot citus,» intervijā aģentūrai LETA sacīja Mūrniece, norādot, ka ugunsdzēsēju darbs līdz šim nav bijis pietiekami novērtēts.

Ministre uzskata, ka tieši patlaban prioritārais uzdevums ir izdzīvot un atrast ietaupījumus, taču vienlaikus sabiedrībai jānodrošina tas, ko tai ar likumu garantē valsts - drošība un palīdzība no iekšlietu dienestiem.

Budžeta grozījumu projekts Iekšlietu ministrijai valdībā jāiesniedz līdz 5.aprīlim, un to rezultātā jāietaupa aptuveni 18 miljoni latu, tomēr, «ja vien varēs, tad ugunsdzēsēji netiks aiztikti vispār pie jebkādiem samazinājumiem, jo es pieņemu, ka tur vienkārši nav ko samazināt», aģentūrai LETA norādīja Mūrniece.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv