Mūzikas bārā «Sunny Melody» — «Framest» un «Lady`s Sweet» koncerts Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Piektdien, 20. novembrī, plkst. 21.00 koncertu sniegs grupa «Framest». Grupas sastāvā ir pieci jauni mūziķi, kas savu muzikālo pārliecību atraduši a cappella dziedāšanā.

Mūzikas bārā «Sunny Melody» — «Framest» un «Lady`s Sweet» koncerts 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto

Repertuārs ir plašs — tajā ir gan klasiskā un džeza mūzika, gan populāras melodijas (Raimonds Pauls, Imants Kalniņš u. c.), gan pašu sacerētas dziesmas. Grupa savā darbības laikā sniegusi daudz koncertu un ar panākumiem piedalījusies vairākos konkursos, tā arī sadarbojušies ar vairākiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem un piedalījusies muzikālos projektos.

Savukārt sestdien, 21. novembrī, plkst. 21.00 «Lady`s Sweet» koncerts. Vokālajā trio «Lady`s Sweet» dzied šarmantās, dzīvespriecīgās, atraktīvās būtnes — Karīna Tropa, Vineta Elksne un Jolanta Strikaite.

Radošā darbība aizsākas sadarbībā ar grupu «Sweet Waterz». Koncertuzvedumā «Cabaret plin plin» un «Cabaret Artelis» dzima ideja turpināt izpausties kā patstāvīgai vienībai.
Koncertā dzirdēsiet vokālā trio oriģinālās dziesmas, populāras 30. gadu dziesmas retro žanrā, kā arī dažas sirsnīgas un populāras Ziemassvētku dziesmas, kuras Kārlis Lācis aranžējis pavisam jaunās skaņās no «Lady`s Sweet» gaidāmā albuma «Princešu ziemas dziesmas» un koncerta uzveduma «Princešu stāsts» Dailes teātrī.

Ieejas maksa — Ls 5 (dāvanā degustācijai īpašais vakara kokteilis).

Aicinām izmantot nedēļas nogales atpūtas komplektu divām personām — nākot uz koncertu, tikai par Ls 28 varat palikt pa nakti divvietīgajā viesnīcas «Europa City Riga» numurā un brokastot nākamajā rītā. Rezervējiet numuru, iepriekš zvanot pa tālr. 67166000.

Biļetes varat iegādāties «Biļešu servisa» kasēs, restorānā «Sunny» vai mūzikas bārā pirms koncerta.

Aicinām laikus rezervēt galdiņu, zvanot pa tālr. 28651561.
Adrese: Brīvības gatve 199c (viesnīcas «Europa City» 6. stāvs).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv