Mūzikas magnāts Saimons Kauels tikšot iecelts bruņinieku kārtā

Apollo
0 komentāru

Britu mūzikas producents un talantu šovu «American Idol» un «Britain's Got Talent» veidotājs Saimons Kauels tiks iecelts bruņinieku kārtā par savām labdarības aktivitātēm un sasniegumiem mūzikas industrijā.

Mūzikas magnāts Saimons Kauels tikšot iecelts bruņinieku kārtā.

Mūzikas magnāts Saimons Kauels tikšot iecelts bruņinieku kārtā.

Foto: Scanpix/AP

Saskaņā ar neoficiālu informāciju bijušais Lielbritānijas premjerministrs Gordons Brauns pirms sava amata atstāšanas rekomendēja iekļaut Kauelu Lielbritānijas karalienes Elizabetes dzimšanas dienas izcilo cilvēku sarakstā par viņa labdarības aktivitātēm, īpaši viņa centieniem palīdzēt Haiti zemestrīces upuriem ar labdarības hitu «Everybody Hurts».

«Gordons Brauns ļoti vēlējās, lai Saimons tiktu pienācīgi godināts par savu darbu,» pavēstīja kāda informēta persona britu bulvārpreses izdevumam «Daily Mirror». «Un nav šaubu, ka Saimons ar savu mūziku un televīzijas šoviem dāvājis prieku miljoniem cilvēku.«

Kauela draugi atzinuši, ka producents ir nopelnījis godalgu ar saviem labajiem darbiem. «Saimons ir pelnījis šo godalgu, jo viņš dara ļoti daudz labdarībai un publiski atbalsta labas lietas. Viņš ir radījis miljonus mūzikas un izklaides industrijā, devis tūkstošiem darba vietu un palīdzējis [kompānijai] «Sony» kļūt par starptautisku konglomerātu.«

«Saimons vienmēr jokojis, ka viņš būs pēdējais, kas tiks iecelts bruņiniekos. Taču dziļi sirdī tas ir viņa sapnis,» piebilda Kauela draugs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv