Nācis klajā Raimonda Paula albums «Tres Aquas» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Latvijas vecākā komercbanka — Trasta komercbanka — savu 20 gadu jubilejas pasākumu sezonu noslēdz ar Raimonda Paula mūzikas albuma «Tres Aquas» izdošanu, kura prezentācijas koncerts notiks šā gada 7. decembrī Latvijas Nacionālajā operā.

Nācis klajā Raimonda Paula albums «Tres Aquas» 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto

«Tres Aquas» («Treji ūdeņi») ir komponista Raimonda Paula sen lolots sapnis, kurš devis jaunu elpu latviešu tautas mūzikai. Jaunajā instrumentālās mūzikas albumā apkopotas 14 Maestro aranžētās latviešu tautasdziesmas, kuras bagātina mūsdienīgs stīgu orķestra skanējums un brazīliešu perkusiju krāsas. Kopā ar Maestro albumu ierakstījuši pieredzes bagāti un starptautisku atzinību guvuši džeza mūziķi — Māris Briežkalns, Andrejs Orlovs, brazīliešu perkusionists Tiago Loejs un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra stīgu instrumentu grupa Raimonda Ozola vadībā.

Albums «Tres Aquas» būs pieejams klausītājiem jau šā gada decembrī.

7. decembrī Latvijas Nacionālajā operā notiks īpašs koncerts, kurā Raimonds Pauls iepazīstinās ar diviem saviem jaunākajiem muzikālajiem projektiem. Koncerta intriga ir uzreiz divi pirmatskaņojumi — klausītāju vērtējumam tiks nodoti tikko iznākušā jaunā albuma «Tres Aquas» skaņdarbi un Maestro dziesmu cikls ar Jevgēņija Jevtušenko vārdiem Intara Busuļa izpildījumā. Turklāt visiem koncerta apmeklētājiem būs vienreizēja iespēja muzicēt kopā ar Maestro un džeza māksliniekiem. Kā tas notiks, tas lai pagaidām paliek noslēpums.

Albumā iekļautās dziesmas:

1. «Rikšiem bērīti es palaidu»
2. «Saulīt’ vēlu vakarā (i)»
3. «Aijā, bērniņ, pūpās»
4. «Maza biju, neredzēju»
5. «Saulīt’ tecēj’ tecēdama»
6. «Kur gaismeņa zyla ausa»
7. «Es izkūlu kunga riju»
8. «Aijā žūžū»
9. «Karavīri bēdājās’»
10. «Lempam bija pieci dēli»
11. «Tumša nakte, zaļa zāle»
12. «Strauja, strauja upe tecēj’»
13. «Čuči, mana līgaviņa»
14. «Mājās eju»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv