Nadalam zaudējums Londonas «ATP World Tour 250» turnīra 1/4 finālā

Zaudējumu Londonas «ATP World Tour 250» sērijas turnīra ceturtdaļfināla mačā piektdien piedzīvoja ATP ranga līderis Rafaels Nadals no Spānijas.

Nadals ar rezultātu 6-7 (5:7), 4-6 piekāpās savam tautietim Fernando Lopesam, kurš izlikts ar astoto numuru.

Pusfinālā Lopesa pretinieks būs amerikānis Mārdijs Fišs, kurš ceturtdaļfinālā ar 6-4, 6-4 pieveica francūzi Mišelu Lodrā, kurš bija izlikts ar 12. numuru.

Nadalam smagi klājās jau trešās kārtas mačā ar Uzbekistānas sportistu Denisu Istominu. Lai gan spānis uzvarēja ar 7-6 (7:4), 4-6, 6-4, mača laikā viņš cīnījās ar traumu.

Pēc mača ar Istominu Nadals atzina, ka nav drošs, cik nopietna ir gurna trauma, un to, vai viņš vispār varēs doties laukumā mačā ar Lopesu, nolems ārsts.

Jau ziņots, ka pagājušajā gadā Nadals šo turnīru un arī Vimbldonas sacensības izlaida kājas traumas dēļ.