Nadals ATP «World Tour» finālsacensības uzsāk ar zaudējumu Sēderlingam

Zaudējumu ATP «World Tour» sezonas vienspēļu noslēguma tenisa turnīra pirmajā mačā pirmdien piedzīvoja ATP ranga otrajā vietā esošais Rafaels Nadals.

Spānis B grupas mačā ar 4-6, 4-6 zaudēja Zviedrijas tenisistam Robinam Sēderlingam, kurš turnīra dalībnieku lokā tika apstiprināts tikai pēc tam, kad no sacensībām dalību atsauca amerikānis Endijs Rodiks.

Mača sākumā Sēderlings panāca 3-0, tomēr Nadals spēja panākt izlīdzinājumu. Otro reizi pirmajā setā zviedrs pretinieka servi lauza desmitajā geimā, svinot panākumu.

Otrajā setā pirmais breikbumbu trešajā geimā izmantoja Nadals, tomēr jau nākamajā geimā Sēderlings atspēlējās. Arī šoreiz Nadals vēlreiz savu servi zaudēja desmitajā geimā pie rezultāta 4-5, kas nozīmēja zaudējumu arī otrajā setā un mačā.

Abi tenisisti savā starpā tikās arī šī gada Francijas atklātajā čempionātā, kur Sēderlings sagādāja vienu no šī gada lielākajām sensācijām, uzvarot spāni, kurš Parīzē bija savas karjeras laikā nebija zaudējis kaut vienā mačā.

Otrajā grupas mačā pirmdien serbs Novāks Džokovičs spēkosies ar krievu Nikolaju Davidenko.

Jau ziņots, ka A grupas pirmajos mačos svētdien brits Endijs Marejs ar 6-3, 3-6, 6-2 pārspēja Huanu Martinu del Potro no Argentīnas, bet pasaules ranga līderis šveicietis Rodžers Federers ar 4-6, 7-5, 6-1 pieveica spāni Fernando Verdasko, kuram šī ir debija ATP «World Tour" finālsacensībās.

Kā vēstīts, pasaules tūres sezonas noslēguma sacensībās Londonā spēlē astoņi gada labākie sportisti un astoņi spēcīgākie dueti. Katras grupas uzvarētāji pusfinālā tiksies ar otras grupas otro vietu ieguvējiem.