Nadals spēlēs Vimbldonas turnīra pusfinālā pret Mareju

ATP ranga līderis Rafaels Nadals trešdien iekļuva Vimbldonas turnīra pusfinālā, ceturtdaļfināla mačā četru setu cīņā uzvarot zviedru Robinu Sēderlingu.

Rafael Nadal

Spānijas tenisists uzvarēja Vimbldonas turnīra sesto numuru ar 3-6, 6-3, 7-6 (7:4) un 6-1. Ja trīs setus pēc kārtas risinājās visai līdzīga cīņa, tad ceturtajā setā zviedrs vairs neatrada nekādus pretargumentus Nadalam.

Tādējādi Sēderlingam neizdevās revanšēties Nadalam par zaudējumu šīgada Francijas atklātā čempionāta finālā, lai gan Zviedrijas tenisists vēl 2008. gadā bija sensacionāli uzvarējis Nadalu Parīzes kortos.

Nadalam šī bija jau 12. uzvara pēc kārtas Vimbldonas turnīra spēlēs, jo 2008. gada turnīra uzvarētājs pērn savainojuma dēļ Vimbldonā nespēlēja.

Pusfinālā Nadala pretinieks būs mājinieks Endijs Marejs, kas vēl vienā ceturtdaļfināla spēlē trešdien ar 6-7 (5:7), 7-6 (7:5), 6-2 un 6-2 uzvarēja francūzi Žo Vilfrīdu Tsongu.

LETA jau ziņoja, ka seškārtējais Vimbldonas turnīra čempions Rodžers Federers trešdien piedzīvoja negaidītu zaudējumu ceturtdaļfinālā.