Nākamgad uz Latvijas ceļiem plānots izvietot vairākus simtus stacionāro radaru

Apollo
0 komentāru

Iekšlietu ministrija nākamajā gadā uz Latvijas ceļiem plāno izvietot vairākus simtus stacionāro fotoradaru, šodien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru žurnālistiem sacīja iekšlietu ministre Linda Mūrniece. Pēc viņas teiktā, radari tiks izvietoti saskaņā ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas norādītajiem tā dēvētajiem melnajiem punktiem, kuros visbiežāk notiek avārijas. Minētās ierīces gan pagaidām vēl neesot iepirktas.

"Pilnīgi skaidrs, ka cilvēki būs spiesti braukt lēnāk, zinot, ka radari ir principā uz jebkura ceļa," norādīja ministre. Mūrniece sacīja, ka radarus paredzēts iepirkt, izmantojot privātās un publiskās partnerības projektus. Tas būs pirmais šāda veida projekts, kurš, pēc politiķes teiktā, jārealizē pēc iespējas kvalitatīvāk un atbilstoši noteiktajai kārtībai.

Komentējot kārtējo reizi aktualizējušos dzērājšoferu problēmu uz Latvijas ceļiem, Mūrniece uzsvēra, ka situācija tiek kontrolēta un jau patlaban spēkā esošajos normatīvajos aktos paredzētais arests par braukšanu apreibinošo vielu ietekmē ir pietiekami barga sankcija.

Nākamgad uz Latvijas ceļiem plānots izvietot vairākus simtus stacionāro radaru

Foto: Apollo

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv