Nākotnē cilvēkam būšot vien smadzenes. Pārējie orgāni atrofēsies

Apollo
0 komentāru

Cilvēku fiziskās spējas regresē, noskaidrojuši Ķīnas zinātnieki. Ja senatnē cilvēks dienā varēja noiet pat 50 kilometrus, ar zirgu nojāt 500, tad šobrīd to spēj vien daži sportisti, vēstī Krievijas plašsaziņas līdzekļi.

Nākotnē cilvēkam būšot vien smadzenes. Pārējie orgāni atrofēsies

Foto: Scanpix/Reuters

Tā kā ar tehnoloģiju attīstību cilvēku dabiskās fiziskās spējas regresē, visticamāk, cilvēki laika gaitā zaudējuši daudz sākotnējo spēju.

Piemēram, nākotnē tuvredzību uzskatīs par normu, jo visi būs tuvredzīgi, neviens nezinās, ka cilvēka acis spēj redzēt tālu. Ķīniešu zinātnieki neizslēdz, ka pagātnē cilvēkiem bijušas «pārdabiskas» spējas, kas aprakstītas senajos rakstos. Piemēram, tur rakstīts par 500 kilometru pievarēšanu dienā zirga mugurā, lai nogādātu imperatoram plūmes.

Zinātnieki uzskata, ka ar turpmāku tehnoloģiju attīstību filma «Matrix» vairs nebūs apsmiekla objekts. Cilvēki pilnībā nodos savu likteni tehnoloģiju un informātikas varā, un ieslīgs virtuālajā vidē.

Cilvēki tik ļoti degradēsies, ka paliks vien smadzenes. Tas būs vienīgais funkcionēt spējīgais cilvēka orgāns, bet pārējie orgāni atrofēsies un kļūs lieki. Cilvēka smadzenes vadīs dators, uzskata Ķīnas zinātnieki.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv