Nākotnē varētu mainīties mācību priekšmetu olimpiāžu forma un saturs

Apollo
32 komentāri

Nākotnē varētu mainīties mācību priekšmetu olimpiāžu forma un saturs, aģentūrai LETA atzina Valsts izglītības satura (VISC) direktors Guntars Catlaks.

Nākotnē varētu mainīties mācību priekšmetu olimpiāžu forma un saturs

Foto: Ieva Čīka/LETA

VISC sadarbībā ar Britu padomi apņēmies aktualizēt angļu valodas olimpiāžu saturu, tās pakārtojot jaunā mācību satura konceptam. Pārmaiņas skaršot ne tikai angļu valodas, bet arī citu mācību priekšmetu olimpiādes, kuru satura veidošanā piedalās mācību priekšmetu eksperti.

Catlaks skaidroja, ka pārmaiņas saistīsies ar pieejas maiņu izglītības procesā. Līdz ar to arī mācību priekšmetu olimpiādēs skolēni savas prasmes varēs apliecināt reālā darbībā, ne tikai pildot teorētiska rakstura uzdevumus, kā tas pierasts līdz šim.

Pagaidām gan nav zināms, kāds varētu būt vismaz angļu valodas olimpiādes saturs, jo pie tā izstrādes vēl strādās eksperti, taču pēc jaunas metodikas veidotas olimpiādes angļu valodā varētu notikt jau nākamajā mācību gadā.

Kā ziņots, VISC un Britu padome šodien parakstīja memorandu par sadarbību nacionāla mēroga izglītības kvalitātes un mācību satura izstādes un ieviešanas kvalitātes veicināšanā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv