Nakts zāļu tirgus un Silmaču koncerts 15. jūnijā Kalnciema kvartālā Attēlu galerija

Apollo
3 komentāri

15.jūnijā Kalnciema kvartālā no 18.00-00.00 notiks nakts Zāļu tirgus, kurā LTV raidījums Teātris Zip svinēs savas pirmās sezonas slēgšanu. Savukārt Silmaču koncerts sāksies 21.00 un turpināsies līdz pusnaktij. No visiem teātriem būs uzaicināti aktieru pāri, kas citējot Blaumani - dabūjušies. 

Nakts zāļu tirgus un Silmaču koncerts 15. jūnijā Kalnciema kvartālā 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Būs jautri, jo būs Silmaču dziesmu dziedāšana un, kā jau līgo dienu gaidot, arī apdziedāšanās. Taču pats galvenais - Silmaču kopkora dibināšana par godu Dziesmu svētkiem. Tad jau redzēsim, kā skanēs! 

Piedalīsies D. Lūriņa, M. Egliens, G. Grasbergs, I.Misāne, I.Puga, V. Zilveris, D.Bonāte, I.Roga, I.Burkovska, V. Daudziņš, Z. Daudziņa, R.Rudāks, S. Putniņa, A.Krastiņa, I.Brakovskis, V. Vanags, B. Geķe, J. Silakaktiņa, L.Subatnieks, A.Siliņš un daudzi citi aktieri un muzikanti.

Informējam, ka arī vasarā Kalnciema kvartāla tirdziņi notiks katru sestdienu no 10.00-16.00, izņemot Nakts zāļu tirgu, kas 15. jūnijā notiek no 18.00 vakarā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

20

2017. gada 20. novembris

Vārda dienas

Andīna, AndaVigilijs, Vigita, Vigo, Viģīlija, Vīga, Vīgants, Vīgo, Vigilija, Vigija, Andina, Andīne, Nanda, Viga, Vigars, Vigda, Vigelijs, Vigeta, Andija

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv