Pieaugušo saturs

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Naktskluba «Coyote Fly» erotiskais kalendārs 2012 Attēlu galerija

Apollo
1 komentārs

Sestdien, 31. martā, nakts klubs Coyote Fly ar grandiozām svinībām svinēs vienu gadu ilgu atrašanos izklaides centrā «Vernisāža». Par godu šim notikumam sadarbībā ar pazīstamo fotogrāfu Aleksandru Sokolovu tiek izdots pirmais profesionāli veidotais erotiskais kalendārs Latvijas klubu vēsturē, informē kluba pārstāvji.

«Par godu šim nozīmīgajam notikumam, saviem uzticamākajiem klientiem un sadarbības partneriem dāvinām ekskluzīvu dāvanu – Coyote Fly darbinieču erotisko kalendāru, kas tapis sadarbībā ar pazīstamo fotogrāfu Aleksandru Sokolovu. Profesionāli veidots kalendārs ir unikāls notikums Latvijas klubu dzīvē, jo līdz šim neviens klubs nav pietuvojies tik augstam līmenim. Šis projekts varētu kļūt par jaunu tradīciju – katru gadu veidojot kalendāru un dāvinot to Coyote Fly īpašajiem klientiem un sadarbības partneriem,» norāda Coyote Fly īpašnieks Oskars Skara.

Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs savukārt atzīst: «Sadarbība ar Coyote Fly man bija izaicinājums, kuram labprāt piekritu, jo man patīk līdzdarboties nebijušos projektos. Kalendāram gatavojos ļoti nopietni, jo atšķirībā no maniem iepriekšējiem projektiem, šim bija pilnīgi savādāks uzstādījums, kā arī meitenes ikdienā strādā Coyote Fly klubā un ne visas no viņām ir profesionālas modeles, tomēr lieliski tika galā, un rezultāts ir vienreizējs.»

 http://www.sokolovstudio.com/lat/kalendari/32/

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv