Naumovs: ja aicinās, izlasē spēlēšu

Apollo
0 komentāru

Februārī Latvijas izlasei Rīgā būs jāspēlē pirmsolimpiskajā kvalifikācijas turnīrā un par valstsvienības galveno vārtu vīru, visticamāk, izlases treneri izvēlēsies Sergeju Naumovu.

Sergejs Naumovs

Rīgas «Dinamo» otrais vārtsargs Sergejs Naumovs norāda - ja Latvijas izlases treneri uzskatīs, ka viņš komandai var būt noderīgs, tad Sergejs neatteiks.

Foto: Reuters

Naumovs, kas ikdienā pārstāv Rīgas «Dinamo» krāsas apzinās to, ka vārtsargam spēļu prakse klubā pēdējā laikā ir maza, taču plinti mest krūmos viņš netaisās.

Interneta portālam «diena.lv» Naumovs atrašanos komandā rezervista lomā komentēja sekojoši: «Kā ir, tā ir. Es pats situāciju nevaru ietekmēt. Pruseks uz komandu tika aicināts kā pirmais vārtsargs un šo statusu ar savu spēli apliecina.»

Uz jautājumu par gatavību pirmsolimpiskajam kvalifikācijas turnīram vārtsargs atbildēja mierīgi: «Mans pamatdarbs ir klubā. «Dinamo» es saņemu algu, tāpēc arī trenējos un daru visu iespējamo, lai pēc iespējas vairāk palīdzētu savai komandai. Spēlēšanu izlasē es joprojām uztveru kā papildu bonusu. Ja izlases treneri uzskatīs, ka esmu noderīgs, tad ar lielāko prieku spēlēšu valstsvienībā.»

Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Juliuss Šuplers par Naumova tuvāko nākotni īstu skaidrību neieviesa: «Skatīsimies, kādi būs rezultāti.»

Šāda Šuplera atbilde ir saprotama, jo klubs turpina cīnīties par vietu play-off turnīrā un, ja komandas pirmajam numuram Prusekam spēle iet no rokas, tad diez vai treneris meklēs kādus citus risinājumus vārtsargu frontē. Tomēr Šuplers arī piebilda: «Strādājam, lai uz februāra turnīru Naumovs būtu labā kondīcijā.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv