Naumovs: Ja mēs spēlēsim labā garastāvoklī, būs labs hokejs

Apollo
0 komentāru

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Sergejs Naumovs uzsver, ka Latvijas hokejistiem nevajag skatīties uz skaļajiem pretinieku komandu spēlētāju uzvārdiem.

Naumovs: Ja mēs spēlēsim labā garastāvoklī, būs labs hokejs

Foto: Ieva Čīka/LETA

Pēc pirmā treniņa Vankūverā Naumovs žurnālistiem sacīja, ka «mums nevajag domāt par to, kā spēlēs viņi [pretinieki], bet gan par to, kā mēs». «Mums jādomā par savu spēli aizsardzībā. Ja mēs spēlēsim labā garastāvoklī, būs labs hokejs,» pārdomās dalījās pieredzējušais vārstsargs.

Jautāts par to, vai zaudējums Vācijai pārbaudes spēlē ar 2:5 ir negatīvs faktors pirms Olimpiskajām spēlēm, viņš norādīja, ka viennozīmīgas atbildes uz šadu jautājumu nav. «Es vispār uzskatu, ka no katras situācijas iespējams gūt kādu labumu. Jā, protams, nav labi, ka zaudējām no 2:0, taču ar no tā var izdarīt secinājumus,» sacīja 40 gadus vecais Naumovs, kurš ir vecākais olimpietis Latvijas komandā.

Naumovs arī nedomā, ka pirmās spēles iekrišana piektajā aklimatizācijas dienā, ir negatīvs faktors. «Tas ir kā kuram. Citam tā trešā, ceturtā un piektā dienā. Tas ir individuāli,» viņš teica.

Viņam piekrīt arī Latvijas izlases uzburcējs Mārtiņš Karsums. «Grūti teikt, tas ir katru reizi savādāk, citreiz grūtāka ir sestā, septītā diena, redzēs, kā būs.»

Vairāk olimpisko spēļu ziņu lasiet «www.bns.lv». 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv