Naumovs Somijā apgūst aģenta darbu

Apollo
0 komentāru

Latvijas izlases vārtsargs Sergejs Naumovs pašlaik uzturas Somijā, kur iepazīstas ar hokejistu aģenta aroda specifiku, vēsta «telegraf.lv».

Sergejs Naumovs

Latvijas vārtsargs Sergejs Naumovs iepazīstas ar aģenta darba niansēm, taču tas nenozīmējot viņa profesionālā hokejista karjeras beigas.

Foto: AFI

Naumovs norāda, ka atrast komandu Krievijā ir ļoti grūti, taču viņam ir vienalga, kur spēlēt. «Tā, piemēram, nesen viens mans bijušais komandas biedrs aicināja uz Angliju.»

«Pagaidām nekādu konkrētu piedāvājumu nav bijis. Taču par to nemaz nesatraucos. Gaidu otro vilni, kad komandām beigsies treniņnometnes un parādīsies vakances,» pašreizējo situāciju skaidro Naumovs, kurš pašlaik uzturas Somijā, kur kopā ar savu aģentu Leifu Nilsonu un viņa kolēģiem iepazīstas ar aģenta darba niansēm.

Naumovs gan noliedz, ka tas nozīmē viņa hokejista karjeras beigas. «Nē, vienkārši ar kaut ko pašlaik jānodarbojas. Pēc gada vai diviem tāpat būs jābeidz profesionālā karjera, tāpēc ir noderīgi padomāt par nākotni un iemācīties aģenta darba specifiku,» atklāj bijušais Rīgas «Dinamo» vārtsargs, kurš Somijā dibina sakarus ar klubu menedžeriem, citiem aģentiem un arī spēlētājiem.

Atgādinām, ka jau pagājušās nedēļas beigās Naumovs laikrakstam «Diena» atklāja, ka varētu meklēt citu nodarbošanos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv