Nav noderīgu ziņu par «Kaupo» ekipāžas dalībniekiem

Apollo
0 komentāru

Kopš 2.februāra, kad Valsts policijas (VP) Personu meklēšanas nodaļas darbinieki starptautiskajā un arī Latvijas teritorijā meklēšanā izsludināja Latvijā reģistrētā katamarāna «Kaupo» ekipāžas dalībniekus - 1948.gadā dzimušo Aleksandru Popovu, 1948.gadā dzimušo Svetlanu Timofejevu un 1970.gadā dzimušo Aigaru Grenbergu-Grīnbergu, tā nav saņēmusi nekādu noderīgu informāciju, kas ļautu uzzināt, kas noticis ar šiem cilvēkiem.

Nav noderīgu ziņu par «Kaupo» ekipāžas dalībniekiem

Foto: www.baltsails.com

Katamarāns «Kaupo» un tā ekipāžas dalībnieki pazuduši ceļojuma laikā Indijas okeānā, posmā starp Dienvidāfriku un Austrāliju. Par katamarānu un ekipāžas dalībniekiem nav informācijas no 2009.gada 2.septembra.

Kā aģentūru LETA informēja VP preses pārstāve Linda Neimane-Zobena, kopš šo personu izsludināšanas meklēšanā policija nav saņēmusi informāciju ne no viena cilvēka, izņemot radiniekus, kuri paši mēģina noskaidrot notikušā apstākļus. Tomēr radinieku sniegtās ziņas policijai nav noderējušas, lai atrastu «Kaupo» ekipāžas dalībniekus vai arī kaut ko uzzinātu par iespējamu notikušu nelaimi.

Policijā februārī tika sāktas trīs meklēšanas lietas. Lai gan informācijas apmaiņa starp ārvalstu atbildīgajiem dienestiem notikusi jau iepriekš, no 2.februāra personas tika izsludinātas oficiālā meklēšanā.

Policija aicina visus iedzīvotājus, kuru rīcībā ir informācija par ekipāžas dalībnieku iespējamo atrašanās vietu, zvanīt pa tālruņiem 67075200, 02 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv