Nazarovs: Jučeram jāspēlē augstākā līmenī Video

Apollo
19 komentāri

Pēc Latvijas hokeja virslīgas spēles starp «Dinamo Juniors» un HK «Kurbads» (4:3 pm.) portāls «Apollo» kopā ar «Kurbads TV» uz sarunu aicināja «Dinamo Juniors» galveno treneri Vjačeslavu Nazarovu. Treneris pastāstīja par aizvadīto spēli, kā arī atklāja savas domas par Latvijas čempionātu.

«Kāpēc spēles pret «Kurbads» mums ir tik sīvas? Pirmkārt, tas skaidrojams laikam ar to, ka viņi ir turnīra līderi un jebkura komanda pret vadošo komandu laukumā spēlē ar dubultu atdevi. Mēs neesam izņēmums,» sacīja treneris. «Tāpat jāsaka, ka pret «Kurbads» mums spēle ir «aizgājusi» un puiši cenšas nospēlēt ne sliktāk, kā iepriekšējos mačos.»

«Saka jau, ka vārtsargs ir 60% no komandas, bet Māris Jučers mums tomēr ir vēl vērtīgāks. Viņš ir vārtsargs, kurš pagaidām mums ļauj līdzvērtīgi cīnīties ar pārējām komandām. Ja Mārim būs kāds piedāvājums no cita kluba, gan mēs, gan, iespējams, arī Rigas «Dinamo» viņu noteikti palaidīs prom. Tāda līmeņa vārtsargam ir jāspēlē spēcīgākā čempionātā,» uzskata Nazarovs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv