NBA līderu duelī «Lakers» pieveic «Cavaliers»

Pagājušajā naktī NBA līderu duelī Losandželosas «Lakers» viesos ar 101:91 apspēlēja Klīvlendas «Cavaliers» komandu.

Lamar Odom & Kobe Bryant

Lielisku maču «Lakers» sastāvā aizvadīja Lamārs Odoms, kas guva 28 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas. Kobe Braients guva 19 punktus, bet spāņu centrs Pau Gazols pievienoja 18 punktus un 12 atlēkušās bumbas. «Cavaliers» komandā ar 22 punktiem izcēlās lietuvietis Židrūns Ilgausks, 19 punktus guva Mo Viljamss, bet 16 punkti un 12 rezultatīvas piespēles Lebrona Džeimsa rēķinā, kas gan no spēles realizēja tikai piecus metienus no 20.

Pēc pirmā puslaika «Cavaliers» komandai bija desmit punktu pārsvars (61:51), taču trešajā un ceturtajā ceturtdaļā «Lakers» pretiniekiem kopā ļāva gūt tikai 30 punktus, tādējādi izcīnot uzvaru ar 101:91.

Jāpiebilst, ka «Lakers» basketbolistiem izdevās pārtraukt Klīvlendas kluba 23 uzvaru sēriju savā laukumā.

Losandželosas klubs ar 41. uzvaru 50 spēlēs ir līgas un Rietumu konferences līderis, bet «Cavaliers» ar 39 uzvarām 49 mačos ir pirmais Austrumu konferencē.