Nedēļas laikā par Krīzes likuma projektu parakstījušies 2868 cilvēki

Apollo
0 komentāru

Nedēļas laikā par atbalstu Latvijas Kredītņēmēju apvienības (LAKRA) izstrādātajam Krīzes likuma projektam parakstījušies jau 2868 cilvēki visā Latvijā, vēsta informācija LAKRA mājaslapā. Visaktīvākie bijuši rīdzinieki (614 paraksti), cēsnieki (300 parakstu) un tukumnieki (240 parakstu).

Nedēļas laikā par Krīzes likuma projektu parakstījušies 2868 cilvēki

Foto: , wwworks, CC licence

LAKRA biedri un aktīvisti, kas iesaistījušies parakstu vākšanā, atzīst, ka iedzīvotāju interese un atbalsts likumprojektam ir liels.

Nedēļas laikā izdevies nodrošināt iespēju parakstīties arī Skrundas, Jēkabpils, Daugavpils, Dobeles, Talsu, Viļānu, Preiļu, Bauskas, Grobiņas, Saulkrastu un Mārupes iedzīvotājiem. Parakstu vākšana pašlaik notiek arī Rīgā, Zaķumuižā, Ropažos, Ādažos, Garkalnē, Saulkrastos, Limbažos, Salaspilī, Ogrē, Cēsīs, Priekuļos, Madonā, Gulbenē, Viļānos, Rēzeknē, Daugavpilī, Ludzā, Smiltenē, Valmierā,  Ķekavā, Mārupē, Baložos, Bauskā, Jelgavā, Ventspilī, Jūrmalā, Liepājā, Kuldīgā, Tukumā, Talsos un Saldū.

Kā ziņots iepriekš, 15. septembrī LAKRA biedri un aktīvisti visā Latvijā sāka parakstu vākšanu par atbalstu LAKRA izstrādātajam Krīzes likuma projektam. Likumprojekts kopā ar savāktajiem parakstiem tiks iesniegts Latvijas Valsts prezidentam.

Likumprojekta mērķis ir ekonomiskās krīzes periodā nodrošināt pastiprinātu kredītņēmēju tiesisko un ekonomisko interešu aizsardzību, regulējot to personu aizsardzību, kurām ekonomiskās krīzes apstākļos ir grūtības pildīt vai arī nav iespējas vispār pildīt uzņemtās kredītsaistības.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
17

2017. gada 17. oktobris

Vārda dienas

Karīna, Gaits, GaitisKārina, Kārija, Karīne, Karita, Karinē, Karine, Karina, Karija, Karens, Karena, Gaita

Valūtu kursi

17.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv