Nedēļas nogalē vismaz septiņi noslīkušie

Apollo
0 komentāru

Nedēļas nogale bijusi traģiska uz ūdeņiem – noslīkuši vismaz septiņi cilvēki, portālu «Apollo» informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inga Vetere.

Nedēļas nogalē vismaz septiņi noslīkušie

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Sestdien noslīkuši divi vīrieši – Ikšķiles novadā ūdens paņēmis dzīvību 22 gadus vecam vīrietim, bet Siguldas novada Matiņu ezerā bojā gājis 34 gadus vecs vīrietis.
Bet svētdien, kad gaisa temperatūra vietām pārsniedz +30 grādu atzīmi, noslīkuši vēl pieci vīrieši.

Divu vīriešu dzīvību paņēmusi Daugava – viens, aptuveni 40 gadus vecs vīrietis, noslīcis Daugavā iepretim Nakts tirgum, bet kāds jaunietis nav atrasts pēc nolekšanas no Salu tilta.
Jelgavā, Trusēnu karjerā, noslīcis 35 gadus vecs vīrietis, bet Rēzeknes Sakstagala pagastā pēc mazgāšanās vietējā dīķī mājās nav pārnācis 52 gadus vecs vīrietis. Arī Bolderājā noslīcis viens vīrietis.

VUGD pieļauj, ka nedēļas nogalē noslīkušo skaits ir lielāks, jo šie septiņi gadījumi ir tie, par kuriem ir ziņots dienestam. Iespējams, ka citur dienesta palīdzība nav bijusi nepieciešama.

VUGD aicina iedzīvotājus karstā laikā nebūt pārgalvīgiem un sakarsušiem nemesties ūdenī, jo var rasties vai nu sirdsdarbības problēmas, vai arī saraut krampī kādas ķermeņa daļas. Tāpat jāatceras, ka pat viens alus tik lielā karstumā iedarbojas citādāk nekā vēsākā laikā. Jāatceras arī, ka karstā laikā cilvēkam reakcija ir palēnināta.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv