Nedomāsim par to

Apollo
26 komentāri

Jau šodien Helsinkos un Stokholmā sāksies pasaules čempionāts hokejā, uz kuru ir devusies Latvijas izlase un ļoti drīz dosies arī «Apollo».

Cerams, ka Tedu Nolanu un Jāni Kvēpu tik pat smaidīgus redzēsim arī pēc turnīra beigām.

Cerams, ka Tedu Nolanu un Jāni Kvēpu tik pat smaidīgus redzēsim arī pēc turnīra beigām.

Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas Hokeja federācija kā uzdevumu valstsvienībai izvirzījusi iekļūšanu ceturtdaļfinālā, tādēļ lūkojām, kā šogad ietērpta Latvijas izlase.

No pērnā gada sastāva, kas spēlēja Stokholmā, ir 16 spēlētāju - Masaļskis, Jučers, Sotnieks, Pujacs, Andersons, Krišjānis Rēdlihs, Indrašis, Sprukts, Meija, Bērziņš, Ķēniņš, Koba Jass, Širokovs, Džeriņš, Štāls un Cipulis.

Šogad sastāvā neredzēsim Muštukovu, Laviņu, Bārtuli, Galviņu, Cibuļski, Bukartu, Daugaviņu, Saulieti un Miķeli Rēdlihu.

Pērn no Kontinentālās hokeja līgas izlasē bija 15 hokejistu, šogad - 13 (Kuldu varam pieskaitīt pie NHL).

Stokholmā Latvijas hokejisti bija ieradušies no Latvijas, Krievijas, Dānijas, ASV, Šveices, Kanādas, Kazahstānas un Baltkrievijas klubiem, kamēr šogad sastāvā atrodamas šādas valstis - Latvija, Krievija, ASV, Kanāda, Šveice, Ukraina, Slovākija, Somija un Čehija.

Teds Nolans parūpējies arī par pārsteigumu. Ja pērn jautājumus izsauca Koba Jasa izvilkšana no Ustjkamenogorskas, tad šogad Teds izlases rindās iekļāvis 21 gadus veco Ralfu Freibergu un citiem hokeja funkcionāriem nederīgos Agri Savielu un Jāni Andersonu (bija arī pērn). Protams, negaidīts lēmums bija atstāt aiz borta Oskaru Cibuļski.

Pērn federācijas vadītājs Kirovs Lipmans pēc turnīra runāja par spēlētāju attieksmi, trīs «sausajām» spēlēm, Arta Ābola un Viktora Ignatjeva (ne)spēju atrast pareizos vārdus, lai saliedētu komandu, Nolana iepsējamo došanos un NHL, kā arī par ģimenēm un bērnu ratiņiem.

Šogad pirms turnīra Lipmans ir bažīgs par izlases nākotni, jo U-18 un U-20 hokejisti zaudējuši vietas elites grupā. Prezidents arī saka, ka 2017. gada PČ Rīgā var nenotikt un, ka Latvijas jauniešu komandām nebūtu jāspēlē Krievijas līgās. Tāpat viņš saka, ir ir spēlētāji, kuri pirms nometnes nemaz nav gribējuši būt veseli un uzsver, ka hokejistu sievām šogad neļaus dzivot kopā ar spēlētājiem. Par vienu lietu Lipmans gan nedomā - ka Latvijas izlase varētu izkrist no elites grupas. Nedomāsim par to arī mēs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ceturtdaļfināli

3:8
2:1
4:3
2:3B

Pusfināli

0:3
3:0

Spēles par medaļām

2:3B
1:5

Komentāri

Vairāk

 

 

Ienākt apollo.lv