Neierašanās uz valdības sēdi parāda attieksmi pret prezidentu

Apollo
0 komentāru

Politologi nesteidz izteikt asu kritiku par atsevišķu valdības ministru neierašanos uz valdības ārkārtas sēdi, vienlaikus norādot, ka tas «parāda attieksmi pret Valsts prezidentu Valdi Zatleru».

Neierašanās uz valdības sēdi parāda attieksmi pret prezidentu

Foto: Ieva Čīka/LETA

Politologs Veiko Spolītis Latvijas Radio pirms valdības sēdes atzina, ka tieslietu ministra Mareka Segliņa (TP) un reģionālo lietu ministra Edgara Zalāna (TP) neierašanos uz valdības sēdi nevajag pārspīlēt, tomēr «tas nav pieklājīgi un parāda attieksmi pret prezidentu un viņa tiesībām sasaukt valdības sēdi».

Savukārt politologs Ivars Ijabs sacīja, ka divi lielākie valdības «opozicionāri» (Segliņš un Zalāns) nav ieradušies, tādējādi nebūs zināms, ko šajā brīdī viņi domā. «Šis ir brīdis, kad jāliek kārtis galdā,» pauda politologs.

«Prezidents nevar ietekmēt kādus lēmumus. Tomēr šādā sēdē varam uzzināt, ko katrs ministrs domā, jo bieži vien saprotamas informācijas sabiedrībai nav,» piebilda Ijabs. 

Uz sēdi šodien, 15. septembrī, nebūs ieradušies četri ministri — iekšlietu ministrs Mareks Segliņš, reģionālo lietu ministrs Edgars Zalāns, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) un ārlietu ministrs Māris Riekstiņš (TP).

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv