Neikšāns un Dzirkals teicami uzsāk Grieķijas ralliju Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

«Latvijas Mobilā Telefona» (LMT) rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals sekmīgi aizvadījuši pirmo dienu rallijā «Acropolis Rally 2012», kurā sportistiem bija jāveic tikai viens ātrumposms. Latvijas ekipāža uzrādīja teicamu rezultātu – labāko starp «Rally Class» dalībniekiem.

Neikšāns un Dzirkals teicami uzsāk Grieķijas ralliju 3 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 24.maijā, pēc «Acropolis Rally 2012» svinīgās atklāšanas Grieķijas galvaspilsētā sportistiem bija jāveic dienas vienīgais, 25,24 km garais ātrumposms, ko mūsu ekipāža nodēvēja par iesildīšanās posmu. Andis Neikšāns to veica 19 minūtēs un 53,4 sekundēs, kas ir par 31,2 sekundēm ātrāk kā tuvākais «Rally Class» sekotājs Jurijs Protasovs. Kopējā N4 klases ieskaitē «LMT» rallija komandas ekipāža ieņem 3. vietu, zaudējot līderim Valērijam Gorbanam 12,1 sekundi.

Ekipāžas pilots pēc pirmās Grieķijas rallija dienas atzīst: «Ātrumposmu izbraucām precīzi un ātri, ko var redzēt arī rezultātos. No rīta pirms rallija starta divreiz veicām iesildīšanās posmu, kurā izmēģinājām dažādus automašīnas regulējumus, kā arī jaunās riepas. Mēģinājām braukt arī ļoti agresīvi, lai noskaidrotu, cik ātri var braukt, lai nepārsistu riepas. Riepu gan nepārsitām, bet viegli apskādējām citas automašīnas detaļas. Jāatzīst, ka jaunās «Dmack» riepas mūs patīkami pārsteidza. Tās strādā daudz labāk un nelūzt gabalos kā plastmasa.»

Otrajā rallija dienā sportistiem Grieķijas centrālajā reģionā būs jāveic astoņi ātrumposmi ar kopējo distanci 169,12 km, taču vissvarīgākais uzdevums būs censties nesabojāt automašīnu, jo starp ātrumposmiem paredzētas tikai divas piecpadsmit minūšu ilgas servisa zonas.

«Otrā diena būs pati garākā un sarežģītākā, un faktiski bez remonta iespējām. Abos īsajos servisa parkos būs mehāniķi tikai ar instrumentiem, bet bez rezerves daļām, jo tā ir noteikts sacensību noteikumos,» piebilst Neikšāns.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

23.09.2017
Ienākt apollo.lv