Neikšāns/Dzirkals Norvēģijas posmā tomēr 17. vietā

«Latvijas Mobilā Telefona (LMT) rallija komandas» ekipāža Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals pasaules autorallija čempionāta (WRC) Norvēģijas posma kopvērtējumā ieņēmuši 17. vietu, nevis 18. vietu, kā tika ziņots iepriekš, aģentūru LETA informēja «LMT rallija komandas» preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis.

Andis Neikšāns

Rallija rīkotāji informēja, ka kopvērtējuma 11. vietā finišējušais Zimbabves braucējs Konrāds Rautenbahs izstājies pirms pašas finiša estakādes šķērsošanas - viņa automašīnai pēdējā servisa zonā, 200 metrus pirms finiša, neizturēja automašīnas dzinējs.

Neikšāna/Dzirkaļa izcīnītā 17. vieta pasaules rallija čempionāta posmā ir augstākā Latvijas autosporta vēsturē.

Bet «Production Car WRC» (PWRC) klases ieskaites kopvērtējumā Neikšāna/Dzirkaļa ieņemtā vieta palika nemainīga - piektā.

Jau ziņots, ka par Norvēģijas rallija uzvarētāju kļuva pieckārtējais pasaules čempions francūzis Sebastjans Lēbs, kuram Neikšāns/Dzirkals zaudēja 32 minūtes un 7,6 sekundes.

Otro vietu kopējā ieskaitē izcīnīja soms Miko Hirvonens, kurš pēc 23 aizvadītajiem posmiem no Lēba atpalika tikai par 9,8 sekundēm, bet trešajā vietā ierindojās Hirvonena tautietis Jāri Mati Latvala, kas no uzvarētāja kopvērtējumā atpalika vienu minūti un 21,8 sekundes.

Atgādinām, ka kopumā Neikšāns/Dzirkals šajā sezonā piedalīsies sešos pasaules čempionāta posmos.