Neizdodas vienoties par EČ kvalifikācijas turnīra kalendāru

Apollo
0 komentāru

Vienas spēles dēļ šodien valstu pārstāvji nespēja vienoties par 2012. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra F apakšgrupas, kurā spēlē arī Latvijas izlase, kalendāru, aģentūru LETA informēja Latvijas Futbola federācijas (LFF) preses sekretārs Mārtiņš Hartmanis.

Aleksandrs Cauna

Foto: Ieva Cika/LETA

Līdz ar to apakšgrupas kalendārs 23. martā tiks noteikts ar izlozes palīdzību. Latvijas izlase spēlē vienā apakšgrupā ar Horvātijas, Grieķijas, Izraēlas, Gruzijas un Maltas valstsvienībām.

Pret Grieķijas un Izraēlas valstsvienībām Latvijas futbolisti spēlēja arī 2010. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā. Mačos pret Izraēlas izlasi Latvijas futbolisti nopelnīja četrus punktus (1:1 savā laukumā un 1:0 viesos), bet pret grieķiem tika piedzīvoti zaudējumi abās spēlēs - ar 0:2 Rīgā un ar 2:5 izbraukumā.

Tieši Grieķijas izlase liedza Latvijas valstsvienībai turpināt cīņu play-off kārtā, kurā tika sadalītas pēdējās ceļazīmes uz Pasaules kausa izcīņas finālturnīru, kas šovasar norisināsies Dienvidāfrikas Republikā (DĀR).

Kvalifikācijas turnīrs sāksies šī gada rudenī, bet finālturnīrs notiks no 2012. gada 8. jūnijam līdz 1. jūlijam.

2012. gada Eiropas čempionāta finālturnīram automātiski kvalificēsies apakšgrupu uzvarētāji, kā arī viena labākā no deviņu apakšgrupu otro vietu ieguvējām. Bet vēl četras ceļazīmes uz Eiropas čempionāta finālturnīru sadalīs atlikušās otro vietu īpašnieces, kas izspēlēs play-off kārtu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv