Nekustamā īpašuma nodokļa maksātāju ievērībai

Apollo
11 komentāri

Līdz 2017. gada 15. maijam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums, atgādina «ZZ Dats». 

Nekustamā īpašuma nodokļa maksātāju ievērībai

Foto: Edijs Pālens/LETA

Saskaņā ar likumu »Par nekustamā īpašuma nodokli», nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī, ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī - vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas, vai reizi gadā avansa veidā. 

Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības norēķinu punktos, bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv. 

Droši un ērti NĪN ir nomaksāt portālā www.epakalpojumu.lv vai www.latvija.lv.  Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. 

Lai nerastos pārpratumi saistībā ar nodokļa apmaksas termiņu iespējams pieteikties atgādinājumu saņemšanai e-pastā vai īsziņas veidā uz mobilo tālruni (SMS) par NĪN apmaksas termiņa tuvošanos.

Atgādinājuma vēstule uz norādīto e-pastu tiks izsūtīta septiņas dienas pirms maksāšanas termiņa, bet SMS veidā – maksāšanas termiņa samaksas dienā.

Atgādinām, ka saskaņā ar likumu nodokļa maksātāju pienākums ir pašiem savlaicīgi interesēties par NĪN nodokļa apmēru un to, vai nodoklis ir nomaksāts pilnā apmērā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv