Nekustamos īpašumus Baltijā varētu izpirkt Vācijas bagātie

Apollo
0 komentāru

Baltijas valstīs jau tuvākajā laikā pieaugs nekustamo īpašumu darījumu skaits, jo tirgū lielākā skaitā nonāks atsavinātie īpašumi, kurus varēs iegādāties par zemākām cenām, prognozē Zviedrijas nekustamo īpašumu konsultantu kompānija «Newsec».

Dzīvoklis

Foto: Evija Trifanova/LETA

Kompānija sagaida, ka šogad otrajā pusē Baltijas nekustamo īpašumu tirgū dominēšot ar skaidru naudu bagāti pircēji no Vācijas, kā arī oportūnistiski fondi un citi atsavināto aktīvu pircēji, kuri vēlas izmantot priekšrocības, kādas sniedz augošā ienesīguma vide.

Tomēr, pēc «Newsec» ekspertu domām, investīciju apmēri Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nekustamo īpašumu tirgū būs salīdzinoši zemi saistībā ar finansējuma problēmām un vispārēju nestabilitāti tirgū.

Tā kā finansējuma problēmas atturēja jaunus investorus no ienākšanas Baltijas tirgū, pirmajā pusgadā neviens liels darījums netika noslēgts, bet daudzas plānotās nekustamo īpašumu transakcijas tika atceltas, sacīts «Newsec» paziņojumā.

Kompānija «Newsec», kas ir līdzīpašnieks Baltijas valstīs lielākajā nekustamo īpašumu konsultantu uzņēmumā «Re & Solution», dibināta Zviedrijā 1994. gadā. Kompānijai ir biroji Norvēģijā, Somijā un Igaunijā, kuros strādā aptuveni 600 cilvēku.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv