Nelegālā degvielas uzpildes stacijā atrod 25 tūkstošus litru naftas produktu

Apollo
0 komentāru

Augusta sākumā policija operatīvās meklēšanas pasākumu rezultātā Liepājā atklāja nelikumīgu degvielas uzpildīšanas vietu, no kurienes izņēma 25 tūkstošus litru naftas produktu, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics

Nelegālā degvielas uzpildes stacijā atrod 25 tūkstošus litru naftas produktu

Foto: SCANPIX/REUTERS

Nelikumīgā degvielas uzpildīšanas vieta ar trīs savstarpēji savienotām metāla tvertnēm bija ierīkota puspiekabē, kurā naftas produkti tika uzglabāti. Uzpildes vieta bija aprīkota arī ar degvielas uzpildīšanas sūkni ar skaitītāju un uzpildīšanas pistoli.

Notikuma vietā ENAP izņēma 25 521 litru šķidruma ar naftas produktiem raksturīgu smaku, kā arī aizturēja 1973. un 1987.gadā dzimušus vīriešus.
 
Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde par minēto faktu sāka kriminālprocesu par naftas produktu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai tā izdarīta lielā apmērā.

Par minēto noziedzīgo nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

2011.gada 12.augustā abām personām tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv