Neretas avārijā cietušais zēns atmodies no komas

Apollo
0 komentāru

 Neretas novadā traģiskajā autoavārijā smagi cietušais 12 gadu vecais zēns ir atmodies no komas - viņš pamazām atlabst un jūtas labāk, piektdien raksta «Diena», atsaucoties uz Bērnu klīniskās univesritātes slimnīcas sniegto informāciju.

Neretas avārijā cietušais zēns atmodies no komas

Foto: Lita Krone/LETA

Laikraksts atzīmē, ka drīzumā viņu pārvedīs no slimnīcas intensīvās terapijas uz neiroloģijas nodaļu.

«Tagad zēns ir kontaktējams, viņa stāvoklis uzlabojas,» «Dienai» pastāstījusi slimnīcas pārstāve Romēna Namniece.

Tomēr mediķi atturas no prognozēm, kā negadījums ietekmēs zēna tālāko dzīvi, tikai norāda – viņam vēl priekšā ilgs atveseļošanās periods.

Jau ziņots, ka 15.jūnijā ap plkst.18.30 Neretas novadā autoceļa P75 59.kilometrā avarēja norakstīta ģimenes automašīna «Audi 80», kurā brauca četri nepilngadīgi brāļi.

Policija noskaidrojusi, ka 2000.gadā dzimušais zēns, kurš ceļu satiksmes negadījumā cietis vissmagāk, arī bijis iespējamais automašīnas vadītājs. Viņš izvēlējies nepiemērotu braukšanas ātrumu, kā dēļ automašīna nobraukusi no ceļa un apgāzusies.

Pārējiem trīs brāļiem - 1998.gadā dzimušam pusaudzim un 2010. un 2011.gadā dzimušiem puisēniem - sniegta medicīniskā palīdzība, un tie atlaisti mājās.

Zēns, kurš bijis pie stūres, nespēja novaldīt automašīnu, tā ieripoja grāvī un apgāzās uz jumta. Automašīna, kura jau kādu laiku bija norakstīta un kurai piestiprinātas dažādas neatbilstošas valsts numura zīmes, vairs nav remontējama un piederējusi zēnu mātei, raksta portāls «www.staburags.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv