Nerips: Ir rezerves progresam

Apollo
2 komentāri

Latvijas sieviešu valstsvienības galvenais treneris Aigars Nerips pēc zaudējuma pārbaudes turnīra pirmajā mačā laukuma saimniecēm Zviedrijas basketbolistēm izteicās, ka spēs gaitā izdevies pārvarēt neveiksmju brīžus un spēlēt kvalitatīvi.

Aigars Nerips

Foto: Edijs Pālens/LETA

«Zviedrijas komanda sagādāja spēka spiedienu, ar kādu iepriekšējos mačos nebijām saskārušies. Neveiksmīgi aizvadījām otro ceturtdaļu, kad mūsu saspēles vadītājas vienkāršās situācijās vairākkārt pazaudēja bumbu un mājinieces tika pie vieglajiem punktiem. Otrajā puslaikā vajadzēja patērēt lielu enerģiju, lai atspēlētos. Izdevās samazināt kļūdu skaitu, krietni uzlabojās aizsardzība. Izdevās krietni ierobežot bīstamo centra spēlētāju Halvarsoni,» stāsta Nerips.

«Trešās ceturtdaļas vidū izlīdzinājām rezultātu un pēc tam līdz pēdējām sekundēm bija izredzes uzvarēt. Priekšpēdējā minūtē vēl panācām 61:60, tad bija 61:62 un neprecīzs metiens. Aizsardzībā atsitāmies, diemžēl nebija iespēja izdarīt nepieciešamās maiņas, tāpēc pēdējie uzbrukumi iznāca samocīti. -1 nav patīkami, taču nav arī traģēdija, jo spēles laikā parādījām, ka varam pārvarēt neveiksmju brīžus un spēlēt kvalitatīvi un veiksmīgi,» pozitīvo izceļ treneris.

«Slodzi sadalījām starp desmit spēlētājām un statistika visumā objektīvi ataino ieguldījumu. Oficiālā spēlē, iespējams, kāda neveiksminiece būtu spēlējusi mazāk. Kā komandas līdere uzbrukumā un aizsardzībā nospēlēja Kristīne Kārkliņa, krietni produktīvāk, nekā iepriekšējos mačos darbojās Ieva Krastiņa, savu izdarīja Liene Jansone. No trešajiem numuriem ar precīziem tālmetieniem vislabāk sevi parādīja Zane Jākobsone. Protams, ir rezerves progresam – labāk var spēlēt gan Babkina, gan Eibele. Rīt pirms spēles pret Turcijas izlasi, iespējams, būs kādas izmaiņas sastāvā,» norāda Nerips.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv