Nerips: Mačā sākumā spēlētājas skrēja cita citai virsū

Apollo
16 komentāri

Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris Aigars Nerips pēc pirmās spēles Eiropas čempionātā pret Franciju sacīja, ka spēles sākumā spēlētājas bija uztraukušas un laukumā bija daudz nekontrolētu darbību.

Nerips: Mačā sākumā spēlētājas skrēja cita citai virsū

Foto: Edijs Pālens/LETA

«Francijas izlasei raksturīgs ļoti stabils sniegums un šodien tā nospēlēja sev raksturīgajā stilā un kvalitātē. Par mūsu komandu to nevaru teikt,» Latvijas Basketbola savienība citē Neripu.

«Iepriekšējās spēlēs sākumā izmantojām vienas un tās pašas sadarbības, no rīta treniņā nebija ne mazāko pazīmju, ka tās būtu aizmirstas, bet šodien mača pirmajās minūtēs bija daudz nekontrolētu darbību, spēlētājas skrēja cita citai virsū. Acīmredzot stress bija izdarījis savu melno darbu. Radās ne tikai tehniskās kļūdas – bumba netika laikus nogādāta centra spēlētājām un pretiniecēm bija vieglāk spēlēt aizsardzībā. Turklāt, protams, visu cieņu Francijas izlases spēlētāju meistarībai,» atzina Nerips.

«Arī aizsardzībā neizdarījām savu darbu. Slikti atbloķējām pretinieču centrus, mazās spēlētājas nespēja apturēt pretinieču uzbrukumus ar taktiskajām piezīmēm, tāpēc Brumermane ātri sapelnīja sodus un vajadzēja agri veikt neplānotas maiņas.»

«Jāizdara secinājumus – gan mums, gan spēlētājām. Rīt agri no rīta būs komandas treniņš, kurā lielāko akcentu liksim uz taktiskajām lietām. Lielbritānijas izlase, salīdzinot ar neseno spēli Zviedrijā, šodien izskatījās mazliet savādāka – vairāk izmantoja individuālās darbības,» norādīja treneris, kurš piebilda, ka abas atlikušās spēles grupā ir vienlīdz svarīgas.

«Pēc Lielbritānijas uzvaras pār Serbiju mums tagad būs divas, nevis tikai viena izšķirošā spēle. Ceru, ka rīt labāk jutīsies Liene un citas spēlētājas laukumā dosies bez tik liela stresa, toties ar vēl lielāku apņēmību un sportisko niknumu,» LBS citē speciālistu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv