Nesbita uzvar 1000 metros ātrslidošanā, Kanādai trešā zelta medaļa

Par Vankūveras olimpisko spēļu čempioni ātrslidošanā 1000 metru distancē sievietēm kļuva Kanādas sportiste Kristine Nesbita.

Christine Nesbitt

Uzvarētāja distanci veica minūtē un 16,56 sekundēs, tikai par 0,02 sekundēm apsteidzot Nīderlandes sportisti Anetti Geritsenu.

Austrālijā dzimušā Nesbita pagājušajā gadā tieši šajā Ričmondas ovālā izcīnīja pasaules čempiones titulu 1000 metru distancē.

Tikmēr pie bronzas godalgas tika vēl viena Nīderlandes pārstāve Laurine van Rīsena. Tikai 0,06 sekundes no bronzas godalgas atpalika cita kanādiete Kristina Grūvsa, bet piektā palika Japānas ātrslidotāja Nao Kodaira.

Sesto vietu izcīnīja Nīderlandes ātrslidotāja Margota Būra, kurai sekoja amerikāniete Dženifera Rodrigesa un vēl viena Nīderlandes sportiste Irēna Vusta.