Neskatoties uz plūdiem, «AC/DC» koncerts notiks

Apollo
0 komentāru

Mūsu mediji ziņo par plūdiem Polijā, tāpēc radušās baumas, ka iespējams atcelts leģendārās smagā rokenrola grupas «AC/DC» koncerts Varšavā, Bemowo lidostā, kuru apmeklēs arī daudzi latvieši, pašu transportā un dodoties ar «AC/DC» fanu reisu pašmāju mūziķu pavadībā.

Neskatoties uz plūdiem, «AC/DC» koncerts notiks

Publicitātes foto.

Fanu reisa rīkotāji saņēmuši neskaitāmus zvanus ar jautājumu - vai koncerts notiks, vai varēs nokļūt koncerta vietā.

Kā ziņo «magicFIB», pagaidām nav pamata baumām - nav oficiālas informācijas par izmaiņām plānotajā koncertā, līdz ar to arī «AC/DC» fanu reiss no Latvijas notiks. Vairāk informācijas par to var lasīt šeit.

«magicFIB» atgādina, ka visiem, kas dodas uz koncertu (ne tikai fanu reisa dalībniekiem), noteikti jābūt līdzi pasei (autovadītāja apliecība nederēs), kā arī iespējams noderīgi būtu paņemt līdzi maiņas drēbes, ērtus, ūdens necaurlaidīgus apavus un lietusmēteli.

Tā kā daudzi ceļi applūduši, fani tiek aicināti pievienoties fanu reisā - vēl ir pieejamas papildvietas, jo kopā dodoties būs ērtāk, drošāk un vieglāk, līdz ar to varēs aptūsties un izklaidēties pa ceļam un baudīt lielisku un enerģijas pilnu koncertu.

Biļetes uz fanu reisu var iegādāties «Biļešu Servisa» tirdzniecības vietās un «bilesuserviss.lv», visa informācija par fanu reisu - «fanureiss.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv