Neticami, bet fakts - Vainhausa nāves brīdī bijusi no narkotikām «tīra»

Apollo
0 komentāru

Toksikoloģijas analīžu rezultāti liecina, ka britu dziedātājas Emijas Vainhausas nāves iemesls nebija narkotikas, otrdien paziņoja mūziķes pārstāvis.

Kāds narkotiku dīleris, izmantojot aktualitāti, narkotiku paciņas rotājis ar Vainhausas portretu.

Kāds narkotiku dīleris, izmantojot aktualitāti, narkotiku paciņas rotājis ar Vainhausas portretu.

Foto: Scanpix/Reuters

«Toksikoloģijas rezultāti, kas nodoti Vainhausas ģimenei, apstiprinājuši, ka Eimijas sistēmā nāves brīdī nebija nekādu nelegālu vielu,» pavēstīja Vainhausas pārstāvis. «Rezultāti liecina, ka viņa bija lietojusi alkoholu, taču pagaidām nevar noteikt, vai tas spēlēja kādu lomu viņas nāvē.»

Kā ziņots iepriekš, 23.jūlijā 27 gadus vecā Vainhausa tika atrasta mirusi savā dzīvoklī Londonas ziemeļos. Autopsija nāves cēloni neuzrādīja, tādēļ tika veiktas papildu toksikoloģiskās analīzes.

Vainhausa iemantoja pasaules slavu 2006.gadā ar hitu «Rehab», bet 2008.gadā ieguva četras «Grammy» balvas. Dziedātājas daudzsološo karjeru pamatīgi sašūpoja viņas atkarība no apreibinošajām vielām, un pēdējos gados viņas vārds daudz biežāk izskanējis tabloīdos dažādu skandālu sakarā.

Neraugoties uz bulvārpreses mājieniem, ka dziedātājas nāvē vainojama narkotiku pārdozēšana, viņas tēvs Mičs Vainhauss un preses pārstāvis Kriss Gudmens uzstāja, ka dziedātāja jau ilgu laiku nebija lietojusi apreibinošas vielas.

Ekspertu galīgais spriedums par dziedātājas nāves cēloni tiks paziņots oktobra beigās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv