NHL milžu cīņā «Sharks» pieveic «Bruins»

NHL šīs regulārās sezonas līderu duelī Sanhosē «Sharks» viesos ar 5:2 pārspēja Bostonas «Bruins» hokejistus.

Patrick Marleau, Milan Michalek & Tim Thomas

Mača pirmajā trešdaļā uz «Bruins» komandas uzbrucēja Milana Lučiča diviem precīziem metieniem viesi atbildēja ar Roba Bleika vārtu guvumu. Otrajā trešdaļā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, bet trešajā periodā «Sharks» sarīkoja īstu «uguņošanu».

Jau ceturtajā minūtē Patriks Marlo panāca izlīdzinājumu, bet astotajā minūtē Milans Mihaleks izvirzīja vadībā «Sharks» komandu. Vēl pēc divarpus minūtēm Džo Torntons panāca jau 4:2 viesu labā, bet pusminūti līdz cīņas beigām Maiks Grīrs raidīja ripu jau tukšos Bostonas kluba vārtos.

Pēc šīs uzvaras «Sharks» komanda ar 81 punktu 51 spēlē joprojām ir pirmajā vietā Rietumu konferencē, tomēr visas līgas līderi ar 85 punktiem 55 mačos joprojām ir «Bruins» hokejisti.