NHL Stenlija kausa 1/4 finālā iekļūst arī «Canucks»

Par Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pēdējo ceturtdaļfinālisti pirmdien kļuva Vankūveras «Canucks» vienība, kas astotdaļfināla sērijas septītajā spēlē savā laukumā ar 4:1 uzvarēja Dalasas «Stars». Visā sērijā «Canucks» bija pārāka ar 4-3.

Izšķirošās spēles gaitā vadībā vispirms izvirzījās «Stars» hokejisti, kad pirmajā periodā precīzs bija Džoels Lundkvists. Otrajā periodā izlīdzinājumu «Canucks» panāca Henriks Sedins.

Trīs bezatbildes vārtus «Canucks» guva trešajā periodā. Vispirms kluba veterāns Trevors Lindens savu komandu izvirzīja vadībā. Tas Lindenam bija 34. vārtu guvums «Canucks» labā play off spēlēs, un viņš atkārtoja kluba rekordu, kas līdz šim piederēja Pāvelam Bure.

Savukārt pašās cīņas beigās Teilors Pjets un Braians Smoļinskis 16 sekunžu laikā nodrošināja «Canucks» uzvaru spēlē un arī visā sērijā.