NĪ tirgus spēlētāji pateicīgi krīzei

Apollo
0 komentāru

«Balstoties uz savu personīgo pieredzi, varu teikt, ka šobrīd NĪ tirgū, pateicoties apstākļiem, palikuši tikai labākie šīs nozares speciālisti,» laikrakstam «Telegraf» pastāstījusi Starptautiskās nekustamo īpašumu asociācijas «FIABCI LATVIA» prezidente Milāna Skumbiņa. «NĪ nozarē strādājošo skaits ir samazinājies, un tas neapšaubāmi ir pluss tiem, kas palikuši tirgū. Daudz caurspīdīgāki ir konkurences nosacījumi, jācer, arī pakalpojumu kvalitāte līdz ar to ir uzlabojusies.»

NĪ tirgus spēlētāji pateicīgi krīzei

Foto: , lumaxart, CC licence

Pēc Milānas Skumbiņas domām krīzes diktētie notikumi kļuvuši par labu rūdījumu visiem NĪ spēlētājiem, īpaši tiem, kas biznesu uzsāk šajā periodā. Šobrīd liela nozīme ir pārdošanas mākslai. Salīdzinājumam - pirms 2-3 gadiem nekādas īpašas iemaņas nebija nepieciešamas.Šobrīd tiek meklētas jaunas pārdošanas metodes, nestandarta risinājumi, taktika un tehnoloģijas. Tas viss paaugstinās «krīzes speciālistu» konkurētspēju, kad tirgus atkal atplauks, uzskata Skumbiņa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. augusts

Vārda dienas

Liene, Liena, Helēna, Ellena, ElenaJeļena, Lena, Lenija, Lenita, Lēna, Lienīte, Hellēna, Helēne, Elana, Elands, Elans, Elāna, Elāns, Elens, Elēna, Ellana, Helena, Helene, Aļona

Valūtu kursi

18.08.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv