Nīderlandes pedofilu partija paziņo par darbības pārtraukšanu

Apollo
0 komentāru

Nīderlandes pedofilu izveidotā politiskā partija «Brālīgās mīlestības, brīvības un daudzveidības partija» (PNVD) pieņēmusi lēmumu pārtraukt savu darbību, jo pirms jūnijā gaidāmajām parlamenta vēlēšanām tai nav izdevies nodrošināt nepieciešamo sabiedrības atbalstu.

Nīderlandes pedofilu partija paziņo par darbības pārtraukšanu

Foto: Scanpix/Reuters

««Brālīgās mīlestības, brīvības un daudzveidības partija» svētdien kopsapulces laikā pieņēma lēmumu slēgt apvienību, jo, tāpat kā 2006.gadā, tai nebūs iespējas kandidēt parlamenta vēlēšanās,» vēsta partijas mājaslapā ievietotais paziņojums. «Pārāk maz cilvēku bija gatavi parakstīt atbalsta ziņojumu,» lai partija varētu reģistrēties vēlēšanām. Šādam mērķim nepieciešami 570 paraksti.

Partija tika izveidota 2006.gadā ar mērķi legalizēt seksuālas attiecības ar bērniem no 12 gadu vecuma. Tāpat tā vēlējās panākt, ka bērnu pornogrāfijas uzglabāšana netiek uzskatīta par likumpārkāpumu. Tajā pašā gadā tiesa nosprieda, ka nav pamata aizliegt šīs partijas darbību.

«Problemātiski jautājumi nepazūd līdz ar pretrunīgi vērtētu partiju eksistences beigām,» teikts PNVD paziņojumā. «Kultūras izmaiņām nepieciešams laiks.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv