Niedolai sezona noslēdzas Spānijas čempionāta pusfinālā

Zaudējumus abās Spānijas čempionāta pusfināla sērijas spēlēs piedzīvojusi latviešu basketbolistes Sabīnes Niedolas pārstāvētā «Cadi ICG Software» komanda, noslēdzot sezonu.

Sērijas otrajā mačā «Cadi ICG Software» ar rezultātu 72:88 (14:16, 11:30, 26:17, 21:25) savā laukumā piekāpās 2012. gada FIBA Eirolīgas finālistei Madrides «Rivas Ecopolis».

Šajā cīņā Niedola nospēlēja septiņas minūtes un 53 sekundes, kuru laikā guva četrus punktus, realizējot divus no trim izpildītajiem divpunktu metieniem. Tāpat latviete izcīnīja četras atlēkušās bumbas, cīņu noslēdzot ar septiņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Pirms tam «Cadi ICG Software» zaudēja arī sērijas pirmajā mačā, kad izbraukumā cieta smagu neveiksmi ar 52:81. Pirmajā mačā Niedola guva divus punktus.

Sērijā līdz divām uzvarām «Cadi ICG Software» piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0-2.

Kā ziņots, ceturtdaļfinālu neizdevās pārvarēt Aijas Putniņas pārstāvētajai «UNB Obenasa» komandai, kas sērijā ar 1-2 piekāpās «Spar Unigirona» basketbolistēm.

Regulārajā sezonā «Cadi ICG Software» ierindojās ceturtajā vietā, bet «UNB Obenasa» izcīnīja sesto vietu, pirmoreiz vēsturē kvalificējoties izslēgšanas spēlēm.

Izslēgšanas turnīrā šogad piedalījās regulārās sezonas sešas spēcīgākās vienības.