Nigērijas futbola izlase pārbaudes spēlē pieveic Ziemeļkoreju

Nigērijas futbola izlase svētdien pārbaudes spēlē, gatavojoties Pasaules kausa izcīņas finālturnīram, ar rezultātu 3:1 (0:0) pieveica Ziemeļkorejas valstsvienību.

Nigērijas izlases labā vārtus šajā mačā guva Jakubu Aijegbeni, Obafemi Martins un Obina Nsofors, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, bet zaudētājiem goda vārtus guva Jons These.

Aizvadītā spēle uz piecām minūtēm tika pārtraukta līdzjutēju izraisīto nekārtību dēļ. Jau pirms mača sākuma izcēlās pamatīga grūstīšanās pie ieejām stadionā, kā arī fani iesaistījās nelielās sadursmēs ar policiju.

Savukārt otrā puslaika sākumā mača galvenais tiesnesis pēc policistu lūguma cīņu pārtrauca, jo huligānu grupa centās pārvarēt metāla žogu, kas nošķīra laukumu un tribīnes.

Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā, kas jau 11.jūnijā sāksies Dienvidāfrikas Republikā (DĀR), Nigērijas spēlēs B apakšgrupā kopā ar Argentīnu, Dienvidkoreju un Grieķiju, savukārt Ziemeļkoreja cīnīsies G grupā ar Brazīliju, Kotdivuāru un Portugāli.