Nikolajs Baskovs atcēlis kāzas Video Attēlu galerija

Apollo
53 komentāri

Šā gada vasarā Krievijas estrādes zvaigzne Nikolajs Baskovs īpatnējā veidā paziņoja, ka gatavojas kāzām ar mīļoto sievieti, modeli un TV zvaigzni Viktoriju Lopirevu, tomēr septembra izskaņā pāris pirmo reizi publiski paziņojis par plānu maiņu.

Baskovs un Lopireva, viesojoties Andreja Malahova televīzijas šovā, skatītājiem atklāja, ka kāzas bija paredzētas 5. oktobrī tomēr Baskova māte lūgusi tās pārcelt, jo tieši 5. oktobris ir Baskovu ģimenes piemiņas diena - šajā dienā gāja bojā Nikolaja vectēvs. 

Baskova mamma video ierakstā, kas tika atskaņots Malahova raidījumā pauda savu mīlestību gan pret dēlu, gan Viku, tomēr pauda uzskatu, ka viņas lūgums būtu jāciena un jāņem vērā topošajam vīram un sievai. 

Pats Baskovs raidījuma laikā sacīja, ka kāzas nemaz nav iespējams sarīkot divu mēnešu laikā. Dziedātājs tomēr skatītājiem un klātesošajiem apsolīja, ka kāzas notiks, tomēr datums vēl nav zināms.

Jau vēstīts, ka jūlija vidū Čečenijas Republikas prezidents Ramzans Kadirovs sociālajā vietnē «Instagram» publiskoja video, kurā paziņoja, ka gaidāmas «simtgades kāzas». Baskovs publiskotajā video lūdz Kadirovam kļūt par pāra vedējtēvu. «Lūdzu jūs kļūt par mūsu vedējtēvu. Šo meiteni pazīstu jau sen un es viņu ļoti mīlu. Vēlos viņu padarīt par laimīgāko sievieti pasaulē,» tā publiskotajā video izteicās Baskovs, dāvinot Lopirevai saderināšanās gredzenu un paziņojot, ka kāzas notiks 5. oktobrī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv