«Nissan» nākotnes redzējums - «Maxim» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Frankfurtes motoršovā «Nissan» nolēmis demonstrēt savu skatījumu uz automobiļu nākotni. Koncept modelis «Maxim» ir interneta un datorpaaudzes jauniešiem domāts elektromobilis ar sēdvietu formulu 1+2 – viens sēdeklis novietots vairāk priekšā pa vidu, bet divi vairāk atvirzīti uz aizmuguri un atrodas katrs savā automobiļa salona malā. Nepieciešamības gadījumā no lielā bagāžas nodalījuma iespējams «uzburt» vēl vienu papildus sēdekli, kas atrodas pa vidu aiz vadītāja sēdekļa.

Kosmiskā izskata auto ir aprīkots ar divām uz augšu atveramām «gullwing» tipa durvīm. Par «Nissan Micra» mazākā auto garums ir 3,7 m un tā augstums ir tikai 1,4 metri. Tā svars ar litija jonu akumulatoriem ir 950 kg. Par tā kustību rūpējas divi jaudīgi elektromotori, kas katrs atbild par savu asi, tādejādi panākot pilnpiedziņas efektu.

Vadītāja vieta ir iekārtota, iespaidojoties no spēļu konsolēm un «Maxim» ir piebāzts ar dažādām iekārtām, kas rūpējas par vadītāja uzmanības pievēršanu ceļam, tajā pašā laikā nodrošinot nepārtrauktu piekļuvi globālajam tīmeklim.

Pagaidām gan «Nissan» nav atklājis informāciju par automašīnas dinamiku un tās veiktspēju, un lai arī auto ir tikai koncept modelis, tas iekļauts «Nissan» zaļajā programmā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv