«Nissan Qashqai» ierindojas starp trim pieprasītākajām pasažieru automašīnām

Apollo
5 komentāri

«Nissan Qashqai» un «Nissan Juke» ieņem attiecīgi trešo un ceturto vietu martā vispirktāko jauno pasažieru automašīnu topā, apsteidzot tādas markas kā «Toyota» un «Volkswagen», liecina Latvijas auto asociācijas (LAS) dati par Latvijas jaunu vieglo automašīnu reģistrāciju.

«Nissan Qashqai» ierindojas starp trim pieprasītākajām pasažieru automašīnām

Foto: AFP/Scanpix

Savukārt gada pirmajā ceturksnī kopumā «Skandi Motors» piedāvāto zīmolu - «Nissan» un «Hyundai» automašīnas ieņem ceturto un piekto vietu starp pieprasītākajām savā kategorijā.

Saskaņā ar LAS datiem, Latvijas jaunu vieglo automašīnu (M1 un N1 kategorijas) reģistrācija martā ir sarukusi par 9%. No gada sākuma kopējais jauno automašīnu tirgus sastāda 2 785 automašīnas, kas ir par 6% mazāk, kā tas bija 2012.gadā.

Neskatoties uz automašīnu tirgus vispārējo samazināšanos, «Skandi Motors» martā sasniedza šogad visaugstāko tirgus daļu - 12%. Salīdzinoši, no gada sākuma uzņēmuma tirgus daļa sastāda 9.52%, kas ir tuvu tam apjomam, kāds bija 2012.gadā.

«Skandi Motors» piedāvāto automašīnu zīmoli ir Latvijā iecienītāko vidū, un īpaši ir audzis pieprasījums pēc atsevišķiem modeļiem. Piemēram, starp vidējās klases automašīnām martā pirmo vietu ieņem elegantais un sportiskais «Hyundai i40», par vienu vienību apsteidzot līdzšinējo līderi «Volkswagen Passat».

Savukārt mazo apvidus automašīnu klasē martā līderpozīcijas ieņem «Nissan Juke» un «Nissan Qashqai». Pieprasījums pēc stilīgā krossovera «Nissan Qashqai» ir audzis par 50%, salīdzinot ar 2012.gada martu, liecina LAS dati.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv