No «Ghetto Games» sacensību laikā gūtām traumām miris jauns sportists Papildināts

Apollo

Pasākuma pārstāve Sanda Brūna portālam «Apollo» pavēstīja, ka Griķis traumu guva sestdien, bet svētdienas rītā Ventspils slimnīcā jaunietis no gūtajām traumām nomira.

No «Ghetto Games» sacensību laikā gūtām traumām miris jauns sportists

Foto: AP/Scanpix

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, 17 gadus vecais Griķis neveiksmīgā epizodē guvis smagas iekšējo orgānu traumas.

Valsts policijas Ventspils iecirknī aģentūra LETA uzzināja, ka informācija par nelaimes gadījumu no Ventspils slimnīcas uzņemšanas nodaļas saņemta šorīt. Mediķi informējuši policiju, ka vakar ap plkst.18.30 slimnīcā no sacensībām BMX trasē nogādāts nepilngadīgs jaunietis, kuram konstatēta iekšējo orgānu trauma. Mediķiem neizdevās glābt jaunieša dzīvību un šorīt īsi pēc plkst.6 viņš nomiris.

Policija plāno veikt pārbaudi par nelaimes gadījuma apstākļiem.

«Viņš bija ļoti spēcīgs puisis, tāpēc pēc notikušā pats spēja piecelties kājās un aizgāja līdz ātrajai palīdzībai, kas viņu nogādāja slimnīcā. Pēc tam septiņos no rīta mums tika paziņots par traģēdiju un automātiski atcēlām sacensības,» sacīja sacensību organizētājs.

Šodien Ventspils skeitparkā tiek nolikti ziedi sportista piemiņai. «Pēdējos divus gados viņš sevi bija pierādījis kā progresīvākais jaunais braucējs. Daudzi viņu piemin un ilgi atcerēsies, bet šobrīd mums ir galvenais palīdzēt ģimenei,» sacīja Elbakjans.

Līdz ar šo traģisko notikumu festivāla organizatori svētdien atceļ Ventspils Piedzīvojumu parkā paredzētās sacensības BMX, MTB treilos un veikbordā.

«Ghetto Games» festivāla organizatori izsaka dziļāko līdzjūtību Artūra Griķa ģimenei par traģisko zaudējumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu! 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv