No Rīgas domes sēdes policija ar varu iznes cilvēkus ar plakātiem, kas pieprasa Ušakova atkāpšanos Attēlu galerija

Apollo
152 komentāri

Rīgas pašvaldības policijas darbinieki šodien no domes sēžu zāles balkona ar fizisku spēku iznesa klausītāju Ievu Branti, kura klusējot turēja rokā plakātu ar baltu kaķi un Rīgas mēra Nila Ušakova (SC) seju, kā arī uzrakstu «Esmu balts un pūkains», novēroja aģentūra LETA.

Domes sēžu balkonā šodien klusējot sēdēja kopumā aptuveni desmit iedzīvotāji, no kuriem daži turēja nelielas zīmītes ar vēstījumu «Ušakov, atkāpies!».

Aptuveni 15 minūtes pēc sēdes sākuma balkonā ieradās policisti, kuri ar varu iznesa no sēžu zāles Ievu Branti, kura turēja rokā plakātu ar uzrakstu «Balts un pūkains». Izdzirdot diskusijas un plakāta skaļo čaukstēšanu sēžu zālē, deputāti nekavējoties pieprasīja domes sēdes pārtraukumu.

Policisti nepaskaidroja, kādus tieši noteikumus protestētāji pārkāpj, taču norādīja, ka protestētāji traucē domes sēdi. Pēc tam, kad notiekošā apstākļu noskaidrošanā iesaistījās žurnālisti un domes opozīcijas deputāti, policisti tomēr atkāpās no savām prasībām.

Domes sēde turpinājās, un protestētāji ar plakātiem turpināja sēdēt balkonā, turot plakātus.

Vienlaikus pie Rātsnama ēkas, laukumā līdzās Mazajai Jaunielai, kur pirms piketa pulcējās pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» darbinieki, drūzmējās Ušakova atbalstītāju pūlis, saucot «Ušakov! Ušakov!» Šie saucieni domes sēžu zālē bija dzirdami caur logu un turpinājās visu sēdes laiku. Policisti ārpusē notiekošajā piketā nepiedalījās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv