No Rīgas lidostas pagaidām atcelti reisi uz Helsinkiem

Apollo
0 komentāru

No starptautiskās lidostas «Rīga» ceturtdienas rītā atcelti reisi uz Helsinkiem, savukārt pārējie avioreisi tiks izpildīti atbilstoši lidojumu grafikam, aģentūru BNS informēja lidostas «Rīga» preses sekretārs Mārtiņš Langrāts.

No Rīgas lidostas pagaidām atcelti reisi uz Helsinkiem

Foto: Ieva Čīka/LETA

Viņš sacīja, ka ceturtdien ir atcelti aviokompāniju «airBaltic» un «Finnair» rīta reisi uz Helsinkiem, savukārt pēcpusdienas reisi uz Helsinkiem vēl nav atcelti, un pasažieriem ir jāseko līdzi informācijai lidostas vai aviokompāniju interneta mājaslapās.

Langrāts norādīja, ka ceturtdien līdz pulksten 9 lidostā apkalpoti vairāk nekā divi tūkstoši pasažieru un paredzams, ka kopumā tiks apkalpots vairāk pasažieru nekā trešdien, 21.aprīlī, kad Rīgas lidosta apkalpoja gandrīz sešus tūkstošus pasažieru.

Ikdienā lidosta «Rīga» dienā apkalpo vidēji 12 tūkstošus pasažieru.

Latvijas gaisa telpu lidojumiem atvēra 20.aprīlī pulksten 9.

Īslandes vulkāna izvirduma radītā pelnu mākoņa dēļ avioreisi kopš 15.aprīļa bija atcelti ne vien Latvijā, bet arī daudzās citās Eiropas valstīs. Nenotiek arī daudzi starpkontinentālie lidojumi. Eiropas Savienības transporta ministri 19.aprīlī videokonferencē vienojās pieņemt lēmumus par gaisa telpu atvēršanu lidojumiem, ne tikai balstoties uz meteorologu prognozēm, bet arī veicot testa lidojumus katrā valstī, tostarp Latvijā.

Vulkāna izvirdums Īslandē, kas izkausēja daļu Eijafjallajekulla ledāja valsts dienvidos, izraisot plašus plūdus, sākās 14.aprīlī. Plūdi 15.aprīlī mitējās, bet vulkāns turpināja izmest pelnus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv