No slimnīcas bēniņiem nolēkusī ārste pārvesta uz «Gaiļezeru»; policija turpina izmeklēšanu

Apollo
9 komentāri

Jelgavas slimnīcā novembrī no slimnīcas bēniņiem nolēkusī vai nokritusī ārste pārvesta uz klīniskās slimnīcas «Gaiļezers» Politraumu nodaļu Rīgā, kur turpina ārstēšanos, aģentūru LETA informēja SIA «Jelgavas pilsētas slimnīca» vadītāja vietniece Solveiga Ābola.

No slimnīcas bēniņiem nolēkusī ārste pārvesta uz «Gaiļezeru»; policija turpina izmeklēšanu

Foto: NMPD

Viņa pastāstīja, ka cietušās ārstes stāvokli pagaidām grūti definēt kā stabilu, jo šādas politraumas rezultātā situācija vēl varot mainīties, tāpēc prognozēt izveseļošanos vēl esot pagrūti. Vairāk skaidrības šādu traumu gadījumos esot pēc diviem trim mēnešiem.

Ābola skaidroja, ka pašnāvības mēģinājuma gadījumā iemesliem jābūt personīgiem, jo darbā slimnīcā viņai gājis ļoti labi un viņai pavērušās tādas karjeras iespējas, par kādām daudzas jaunietes tikai sapņojot. Arī atsauksmes par viņas darbu bijušas labas.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece aģentūru LETA informēja, ka kriminālprocess par šo gadījumu joprojām ir lietvedībā, izmeklēšana turpinās, un VP pagaidām nekādi lēmumi par lietas virzību nav pieņemti.

Kā ziņots, 22.novembrī kāda ārste, 1983.gadā dzimusi sieviete, bija nolēkusi no Jelgavas slimnīcas bēniņiem septītā stāva augstumā, par ko policijā sākts kriminālprocess, un turpinās izmeklēšana. Cietusī sākotnēji ārstējās Jelgavas slimnīcā un bija smagā stāvoklī.

VP nekomentēja, vai tas bijis pašnāvības mēģinājums vai cita veida nelaime, un policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas - par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību. Turpinās izmeklēšana, kuras interesēs sīkāka informācija netiek sniegta.

Sieviete bija strādājusi rezidentūrā Ķirurģijas nodaļā. No bēniņiem viņa nolēca savas dežūras laikā, iepriekš informēja SIA «Jelgavas pilsētas slimnīca» vadītāja vietniece.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv