No suņa upē atbrīvojas ar maisu un trim pusķieģeļiem

Apollo
0 komentāru

Nedēļas nogalē pierīgā kāds vēlējies atbrīvoties no sava padzīvojušā suņa, ieliekot to maisā kopā ar trim pusķieģeliem un iemetot upē. Lai gan kāds naksnīgs staigātājs suni pamanījis upē, izglābt to neizdevās, pirmdien vēsta «Diena».

No suņa upē atbrīvojas ar maisu un trim pusķieģeļiem

Foto: Reuters/Scanpix

5. februārī ap pusnakti kāds Ulbrokas iedzīvotājs bija izgājis pastaigāties ar suni un pēkšņi no netālās Piķurgas upītes izdzirdējis sirdi stindzinošus dzīvnieka kaucienus. Kad vīrietis nokļuva pie upītes stāvajiem krastiem, viņš mēnessgaismā pamanīja seklumā kādu dzīvu būtni kūņojamies baltā maisā, no kura skanēja kaucieni un smilkstieni.

Tomēr stāvie un ar sniegu klātie krasti liedza piekļūt tuvāk notikuma vietai. Vīrietis sameklējis kādu zaru, lai mēģinātu maisu izvilkt no upes, taču tas izrādījās ļoti smags. Tad vīrietis zvanīja policijai, bet, kad tā ieradās, viss bija beidzies. Apkārt valdīja stindzinošs klusums. Bez speciāla aprīkojuma maisu izcelt nebija iespējams.

Nākamajā rītā policija par notikušo ziņoja Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes «Līči» darbiniekiem. Viņi devās uz traģēdijas vietu un ar ķekšiem izvilka maisu krastā. Tajā atrada noslīcinātu sunīti. Tad arī kļuvis skaidrs, kāpēc maisu bija tik grūti izcelt — kopā ar dzīvnieku tajā bija ielikti arī trīs pusķieģeļi - smagumam. Sunīte bija maza auguma, melna, ar rudu pakrūti, purniņu un ķepu galiem.

Par notikušo iesniegts ziņojums policijai. Vainīgajām personām draud kriminālatbildība pēc Kriminālkodeksa 230. panta, ar brīvības atņemšanu līdz četriem gadiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv